aboutus

CERVVO GROUP INC.

CERVVO GROUP INC. CERVVO GROUP INC. CERVVO GROUP INC. CERVVO GROUP INC. CERVVO GROUP INC.
1 2 3 4 5
CERVVO GROUP INC.
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: CERVO، TURING، MICROSOFT، DFXS
تعداد کارمندان: 300~400
فروش سالانه: 20,000,000-25,000,000
سال تاسیس: 2014
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

در نوامبر 2016، CERVVO Croup Limited در هنگ کنگ تأسیس شد. (از این پس CERVVO نامیده می شود).CERVVO یک شعبه خارج از کشور است که کاملاً متعلق به DFXS است شرکت فناوری با مسئولیت محدود این شرکت بر اساس مرکز تولید شنژن، تجارت سفارش جهانی را از مشتریان در صنعت ذخیره سازی نیمه هادی انجام می دهد.

 

شرکت فناوری DFXS، آموزشی ویبولیتین در سپتامبر 2014 تاسیس شد. این شرکت با فناوری پیشرفته متخصص در طراحی، توسعه، تولید و فروش محصولات حافظه و هارد دیسک حالت جامد است. مقر DFXS در شنژن، چین تاسیس شد. .و یک انبار تدارکات بین المللی در نواحی جدید هنگ کنگ با بیش از 300 کارمند راه اندازی کنید.این شرکت تعداد زیادی از عملیات دستی را با تجهیزات تولید خودکار درجه یک جایگزین می کند.

 

این نه تنها کیفیت تولید را تضمین می کند، بلکه تا حدودی در هزینه های نیروی کار نیز صرفه جویی می کند.DFXS با مزیت های صنعتی خود به تولید و پردازش بسیاری از شرکت های معروف خدمت کرده است.در حال حاضر پایگاه تولید و مرکز تحقیق و توسعه حدود 5000 متر مربع مساحت دارد و دارای 6 خط تولید SMT زیمنس، 16 خط تولید تست حافظه و حالت جامد و 2 خط تولید مونتاژ می باشد.ظرفیت تولید 300K/ماه برای حافظه و 600K/ماه برای درایوهای حالت جامد است.

 

DFXS از بدو تاسیس همواره به ارتقای سطح مدیریت و ارتقای فناوری توجه داشته و گواهینامه های ISO45001، ISO9001، ISO14001 و سایر گواهینامه های سیستم مدیریتی و همچنین گواهینامه ROHS، بدون هالوژن و 3C را با موفقیت کسب کرده است.DFXS همواره بر تمرکز بر حوزه ذخیره سازی نیمه هادی ها، اصرار بر مشتری مداری، تکیه بر استعدادهای حرفه ای و سرمایه گذاری تجهیزات برتر، برای ارائه راه حل ها و خدمات محصول با کیفیت و قابل اعتماد بیشتر به مشتریان اصرار دارد و متعهد به تبدیل شدن به یک بین المللی است. تولید کننده و ارائه دهنده راه حل درجه یک محصول ذخیره سازی.

 

CERVVO Croup Limited، با تکیه بر مزیت های موقعیت مکانی بندر تجارت آزاد جهانی هنگ کنگ، همراه با شرایط سخت افزاری تولید مرکز تولید شنژن، کیفیت قابل اعتماد و حافظه قیمت بهتر، درایوهای حالت جامد و موارد دیگر را به مشتریان صنعت ذخیره سازی نیمه هادی ارائه می دهد. محصولات

 

چین CERVVO GROUP INC. نمایه شرکت 0

 

 

 


 

تاریخ

چین CERVVO GROUP INC. نمایه شرکت 0

 

 

 


 

سرویس

چین CERVVO GROUP INC. نمایه شرکت 0

 

 

 

 


 

تیم ما

چین CERVVO GROUP INC. نمایه شرکت 0

 

 

 

چین CERVVO GROUP INC. نمایه شرکت 1

 

 

 


 

Culture

چین CERVVO GROUP INC. نمایه شرکت 0

اطلاعات تماس